0501 359 03 36

Mersin Mezitli Elektrikçi

Mersin Toroslar Elektrikçi

Mersin Toroslar Elektrikçi Hemen Arayın : 0501 359 03 36

Mersin Toroslar Elektrikçi Samimi güler yüzlü anlayışıyla firmamızın kaliteden ödün vermeden şohben şatış şohben montajıyla sürekli yanınızdadır.

Mersin elektrikçi ustası mersin toroslar ilçesinde hizmet vermeye devam ediyor.

Müşterilerimiz şohben arızasında problemlerinde çözümlememiz için elimizden geldiği kadar özenli hızlı ve titiz çalıştığımızı belirtmek isteriz.

Mersin Toroslar’da avize duyu korniş montajı şerit led çekimi müşteri menuniyeti kazanmaya azami gayret göstermiştir.

Mersin in Toroslar ilçesinde şohben montajı yanısıra akbelen halkkent akbelen ilçelerinde hizmet vermektedir.

Mersin toroslar semtinde toroslar her mallesine servisimiz vardır mersin toroslar elektrik günün her saatinde hizmetinizde

Torosların hızlı ve cevik elektrikçisi mersin elektrikçi ustalarına daha hzlı olması için mobil hizmete yönlendirmiştir.

Ustalarımız hızlı çevik güler yüzlü hizmet vermektedir. Ustalarımız gayet ustalık belgeleri var ve bilgileri gayet yerindedir. kaliteden ödün vermeden başarı endeksli idealist ustalardır.

Firmamız sektöründe önde gelen kuruluştur kaliteden ödün vermeden hizmeye çalışıyoruz.

Selçuklar Mahallesi elektrikçi

Sağlık Mahallesi elektrikçi

Osmaniye Mahallesi elektrikçi

Demirtaş Mahallesi elektrikçi

Güneykent Mahallesi elektrikçi

Çukurova Mahallesi elektrikçi

Tozkoparan Mahallesi elektrikçi

Kurdali Mahallesi elektrikçi

Akbelen Mahallesi elektrikçi

Çağdaşkent Mahallesi elektrikçi

Halkkent Mahallesi elektrikçi

Mersin ilimizin şüphesiz ki en iyi hizmeti sağlama çabasında olan bizler, sizlerin sürekli tüm elektrik tesisatı yenileme, elektrik arıza,elektrik tamir ev aletleri tamiri konusunda uzman ekip kadromuzla elektrik arızalarını gidermekteyiz ayrıca mersin elektrik arıza sıbda 7/24 hizmet vermekteyiz.

Hemen Arayın : 0 501 359 03 36

  • Sohben montajı
  • Avize montajı
  • Şohben tamiri
  • Sigorta arızası ve tamiri
  • Elektrik tesisatı yenileme
  • Priz arızası ve montajı
Mersin Toroslar Elektrikçi
Mersin Toroslar Elektrikçi

Şofben fazla akım çektiği için şofben kullanırken şofben gibi fazla akım çeken makine veya ev aletleri kullanmamaya özen gösterilmelidir. Çünkü; kullanılan cihaz fazla akım çekmektedir. Yanında onun gibi fazla akım çeken klima, çamaşır makinesi vb. cihazlar kullandığınızda sigortanız atabilir veya elektrik tesisatınız zarar görür yangına kadar sebep olabilir. Takarken son derece dikkat olmaya özen gösteriyoruz. Takmadan önce fayansın altı dolu olup olmadığını kontrol edip fayansın çatlamamasına dikkat ediyoruz. Matkapla deldikten sonra dübel yerleştirip özenle şofbenimizi vidalarız. Şofbene gelen kablo minimum 3*2,5 antiğron kablo olmasına dikkat edilmeli ve sigorta amperi 32 amperden düşük olmamalıdır. 

Bir yanıt yazın

Call Now Button