0501 359 03 36

Mersin Mezitli Elektrikçi

Mersin su tesisatçısı

Mersin su tesisatçısı arızalarınızı sorunu olmaktan çıkarıyor evinizdeki klozet, rezervuar ve tüm armatür arızaları su kaçak tespiti, tıkanıklık işlerinizi gideriyoruz ve yeni çözümler üretiyor müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyor elimizden gelen gayreti gösteriyoruz her şeyden önce müşteri memnuniyeti bizim için önde gelir.

Mersin tesisatçısı olarak tüm arızalar için 7/24 arayabilir bilgi alabilirsiniz Mersin su tesisatçısı başlıca nedenleri gömme rezervuar arızası aşağı katın su sızdırması, armatür değişimi ve tamiri güneş enerji sistemleri arızaları.

Mersin su tesisatçısı kalorifer tesisat arızaları kombide basınç düşmesi pis su borularının tıkanıklığı ve buna benzer birçok su tesisat arızası her evin ve iş yerinin kısacası su tesisatının döşendiği bütün alanlar su tesisat arızası verebilir.

Mersin su tesisatçısı olarak profesyonel kadromuz son model cihazlarımızla hizmet veriyor cihazlarımızın yetmediği yerde usta deneyimimizi birleştirerek arızayı tespit edip müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek en ekonomik şekilde işimizi sağlam yaparak yaptığımız işin sağlam ve kaliteli malzemelerle gideriyoruz.

Mersin su tesisatçısı olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir daha sonra teknoloji cihazların yardımıyla oluşabilecek su tesisat arızalarının en hızlı şekilde bulup en sağlam şekilde yapmaktır Mersin su tesisatçısı olarak müşterilerimize her zaman yardımcı olmak ve bilgilendirme öncelikli hedefimiz olmuştur.

Mersin su tesisatçısı bazen uyararak tesisat konusunda yapılması gereken işlemlerin doğru yapılması aksi taktirde çok pahalıya mal olacağını ve tesisat işlerini basite almamaları yapılacak arızaların ehline yaptırmalarını öneriyoruz.

Mersin su tesisatçısı olarak hem işçilik hem de malzeme tedarik konusunda müşterilerimize yardımcı olmaya gayret ediyoruz. Mersin su tesisatçısı kaliteli güvenilir hesaplı işinin ehli hizmette sınır tanımayan bir firmadır güneş tesisat

Mersin tesisatçısı olarak mersinin tüm mahalle ve ilçelerine uzman ekibimizle 7/24 hizmet vermekteyiz Mersin tesisat olarak başlıca yapacağımız işler tesisat kaçak tespiti ve tıkanıklık işlerinizi son model teknolojik cihazlarımızla anında müdahale edip çözüme gidiyoruz uzman kadromuzla her zaman sizlere hizmet vermekteyiz.

SU TESİSATÇISI MERSİN

Su tesisatçısı mersin günümüzün gerektirdiği teknolojik cihazlara sahiptir. Günümüzün gerektirdiği termal kamera, akustik dinleme cihazı, pis su boru içerisi görüntüleme cihazı, tesisat test cihazı, nem ölçer, tıkanıklık açma robot makinası ve bunlara yardımcı çeşitli takımlar bünyemizde bulunmaktadır.

Su tesisatçısı mersin tıkanıklık işleriniz ve su kaçak tespit işleriniz tesisatta oluşabilecek bütün arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Su tesisatı dışarıdan ne kadar basit gözükse de aslında bir o kadar da zorluk derecesi yüksektir çünkü işçilikle hata kabul etmiyor en mükemmel şekilde yapmalısınız malzemeyi kaliteli kullanıp işi yerine göre sağlam yapmalısınız aksi halde başınıza büyük sorunlar açılır.

Mersin su tesisatçısı

Mersin sıhhi tesisatçı uzman ekip ve kameralı son model cihazları ile kameralı sıhhi tesisatçı olarak mersin ve ilçelerine hizmet vermektedir. Sıhhi tesisat zaman içerisinde yenilenme ve bakımı yapılması gerekir ileriye dönük sorun yaşamamak için eskiyen sıhhi tesisat sürekli olarak bakım yapılması lazım.

Mersin sıhhi tesisatçı termal  kamera ile arıza tespiti  robot makine ile tıkanıklık açma sıhhi tesisatta pissu temiz suda oluşabilecek bütün arızalarınızda sizlere en iyi hizmeti verecek firma güneş tesisattır .

Mersin sıhhi tesisatçı güneş tesisat mersinin her bölgesine sorunsuz kaliteli hizmet vermek için gayret göstermektedir.

MERSİN SUCU

Mersin sucu su tesisat altyapısı ve montajını bilinçli ustaları ile yılların vermiş olduğu deneyimle birleştirerek işçiliği sorunsuzdur. Mersin sucu kelimesi su tesisat ustası demektir.

Mersin sucu yaşam alanlarında döşenen su tesisatında olacak arızalara en hızlı şekilde müdahale etmek için geniş eleman ağı ile sorun yaşamamaktadır.

Mersin sucu su tesisat işinde Avrupa  cihazları ile teknolojiyi yakından takip edip tesisatta uygulayan firmadır güneş tesisat.

Mersin sucu su kaçağı tespiti robot makine ile tıkanıklık açma musluk tamiri klozet rezervuar tamiri tesisat döşeme boru patlağı işlerinde güvenilir firmadır. Mersinde su tesisatçısı işlerini temiz estetik düzenli sağlam kaliteli bir biçimde yapıyoruz.

MERSİN TESİSAT

Mersin tesisat işinde güvenilir kaliteli hizmet  veren yaptığı işte sorun yaşamayan işini sağlam yapan bir firmayız yılların vermiş olduğu tecrübeyi kaliteyle birleştirerek işçiliğimize yansıtıyoruz tesisat konusunda son derece kaliteli işçilik yapıyoruz. Kameralı tesisat konusunda elemanlarımız gerekli eğitimi almış gereken bilgi ve ustalığa sahip ustalardır.

Mersin tesisat yaşam alanlarında yapacağınız her türlü tesisat işi için bizlere ulaşıp gereken bilgiyi alabilirsiniz kalorifer tesisatı alt yapı tesisatı bina içi temiz su döşeme merkezi ısıtma sistemi pissu atıksı döşeme yangın tesisatı her türlü işlerinizde size yardımcı olacağızdır.

Mersin tesisat tesisatta oluşan arızalarınız içinde son sistem kameralı cihazlarımız bulunmaktadır termal kamera akustik dinleme cihazı  atık su içi görüntüleme cihazı endoskopi kamera firmamız güneş tesisat bünyesinde bulunmaktadır.

Mersin tesisat eskisi gibi her yeri kırarak arıza aramıyoruz önceden ustalar kırarak su arızası ararlardı teknoloji ilerlemesi sayesinde kameralı arıza tespit cihazları ile mersinde su arızasını artık noktasal olarak belirlemekteyiz.

MERSİN ACİL TESİSATÇI

Mersin acil tesisatçı olarak bizleri çağırdığınızda 30 veya 60 dakika içerisinde acil olan su işlerinize ustalarımız hızlı bir şekilde anında kapınızda.

Bütün acil sorunlarınız boru patlaması eve su basması musluk bozulması sifon tamiri su sızıntısın olması evde susuz kalma gibi sorunlar için sizlere en hızlı hizmeti verebilmek için acil su tesisatçı ekibimiz bulunmaktadır.

Mersin acil tesisatçı ev ve işyerinize acil tesisatçı çağırmak istediğinizde bizlere ulaşabilir randevu alabilirsiniz . firmamız su tesisat alnında yıllardır tecrübeli ustaları ile acil hizmet vermektedir. su tesisat işini farlı bir bakış açısı ile ele alıp son model cihazlar ile çağa ayak uydurmaktayız.

Mersin tesisatçılık öykümüz nasıl başladı ?

Mersinde su tesisatçısı işine başlamam çocukluk yıllarımda ilk okulu bitirdikten sonra yaz arası üç aylık tatillerde baba mesleği olan  su tesisat işine  babama yardım amaçlı gittiğim yıllarda başladı dar gelirli bir ailenin 8 çocuğundan bir tanesiydim babam inşaatlarda su tesisat işinde aylıkçı olarak çalışan bir su tesisat ustasıydı.

Orta okulu okurken babam beni cumartesi pazarları mahallede kötü arkadaşlardan uzak durmam için hem de okulu bitirsen bile elinde bir mesleğin olsun derdi beni yanına inşaata çalışmasam da yanımda dur istediğimi elime versen yeter diyerekten yanında götürürdü.

Okulda derslere kafayı vermezdim babamda oğlum bu derslerle bu notlarla gelirsen seni liseye göndermeyeceğim  okumaya niyetin yok diyordu. Babam her zaman derdi oğlum oku sen okursan ben ceketimi satar gene seni okuturum derdi.

Benim içimde okuma hevesi yoktu orta okulu bitirdikten sonra babam belki okurum diye beni liseye de yazdırdı yazdırdıktan kısa bir süre sonra Antalya ya beş yıldızlı bir otel inşaatının su tesisat işini yapmak üzere gurbete gitti lisenin ilk yılında devamsızlıktan sınıfta kaldım yaz tatil dönemi geldikten sonra babam anneme telefon açar o çocuğun okumaya niyeti yok gönder onu gurbete hayatın zorluğunu görsün hem de bur da çok  su tesisat işinde çeşitlilik dolu su tesisat işi var bur da bilgi sahibi olsun.

İşte tam bu noktada başladı benim su tesisatçı hikayem on altı yaşında gittiğim otel inşaatına tam 3 sene kaldım artık tesisat nasıl döşenir boru nasıl kaynatılır boru çeşitleri hem sıhhi tesisat hem de mekanik işlerinin nasıl olduğu ta en başından görerek yaşayarak yaparak uygulayarak öğrenmenin en büyük adımını atmıştım o inşaat bitti bende tam tecrübe almamış ama bir çok işi bilen biriydim derken.

Antalya da ikinci otel inşaatının su tesisat işini aldık bu otel diğerinden de farklıydı içerisinde son sistem tesisat döşenmekte gömme rezervuar yeni çıkmış plastik boru yeni çıkmış yumuşak soğuksu yumuşak sıcak su aşçıların elini yıkadığı hijyenik toplama 7 farklı temiz su çeşidi vardı yani bir daire tesisatında çok farklıydı ve çok kafa yorulması gereken projeye uygun yapılması lazımdı tam iki yıl içerisinde bu işi de layık ile bitirdik.

İkinci otelde daha da tecrübe kazandım artık bir projeyi elime aldığımda nasıl döşenecek yerine nasıl uygulanacak biliyordum derken askerlik geldi çattı ben askere gittim babamda kazanmış olduğumuz bütçeyle mersinde dükkan alacam artık döndükten sonra gurbette kalmayacağız dükkan açar gene su tesisat işine devam ederiz dedi.

Askerlik bitti geldim babamın almış olduğu dükkanı ben geldikten sonra resmi işlerle beraber 2006 yılında Mersinin göçmen mahallesine açtık bundan sonra babam ben dükkana bakacağım sende sahada iş yapacaksın dedi kısa sürede çeşitli müteahhitler le tanıştım artık yanımda 5 usta sürekli değişen çıraklarla beraber 1+1 2+1 3+1  binalar evler işyerleri  ve benzeri işler  yapmayı başladım.

Her binada her su tesisat işinde bir tecrübe kazandım hiç bir zaman tam usta oldum diyemedim çünkü öğrenmenin bu meslekte de önü açıktı sürekli değişen malzeme tipleri değişen tesisat döşeme prosedürleri her zaman takip edip öğrenmeye çalıştım.

Derken evlendik  evlendikten sonra tam anlamıyla kendimi sorumluluk sahibi hissettim artık işimin en iyisini yapıyor yapmak zorunda olduğumu biliyordum su tesisat işinde gömme rezervuar su borusu döşeme pissu borusu döşeme projene nasıl uygulanır hangi hangi hatadan aşağı kata su akar su faturası neden yüksek gelir su tesisatında neden arıza oluşur zaten bu konuda yeterince tecrübeye ulaştım benim daha ileri gitmem lazımdı.

Sene 2013 te teknolojiye merak sardım su tesisat işinde kameralı cihazların çıktığını gördüm bir kaç video izledikten sonra cihazların hepsinden almaya karar verdim çünkü piyasada yeterince ustalık tecrübesine ulaşmamış su tesisat ustaları vardı her yaptıkları işte sorun olan ustalar bize bu cihazları almamıza vesile oldular.

Su tesisat işinde arıza bitmez çünkü püf noktası çok en ufak hata dikkatsizlik büyük hatalara yol açıyor dikkatsiz ustalarda piyasada çok olduğu için  bu sebepten dolayı yaklaşık on yıldır büyük inşaat yapmıyorum yanımda çalışan ustalar var kameralı su kaçak işlerine yoğunlaştım ekmek paramı bu şekilde kazanıyorum.

Dükkanda da ufak tefek malzeme satışı ile hayat hikayeme devam ediyorum zaman bize neyi gösterir bilmem ama o içinde okuma isteği olmayan çocuk büyüdü su tesisat işi yapmaya başladı.

Hiç unutmam babamın sözünü yetenekli çırak, ustayı geçer derdi  şimdilerde mersinde güneş tesisat olarak Web sitemizi oluşturduk artık net ortamında da bizlere ulaşabiliyorsunuz hayat bize neyi gösterir bilmem ama dualarım hep helalinden  para kazanıp müşterinin duasını almaktan yana kalın sağlıcakla. Mersin su tesisatçısı güneş tesisat.

Su tesisat ustası

Su tesisat ustası su tesisat işinde çalışmış gerekli tecrübeye ulaşmış elinden her türlü su tesisat döşeme ve tamiri yapan kişilere denir. Su tesisat ustası gerekli bilgi ve birikime sahip ustalara ulaşmış kişilere de denilebilir.

Su tesisat ustası yaşam alanlarında oluşan su tesisat arızası boru döşeme arıza tamir bakım musluk yenileme batarya değişimi çamaşır makinesi kurulumu bulaşık makinesi kurulumu termosifon montajı klozet arızası tıkanık açma su kaçağı bulma aşağı kata sızan suyun tespiti için çağıracağınız usta sınıfına girer.

Su tesisat ustası bir diğer adıyla su tesisatçı mesleği son derece dikkat ve titizlik gerektiren bir meslek dalıdır bu yüzden su tesisat işlerinizi gerekli tecrübe ve bilgiye sahip ustalardan almanızı güneş tesisat olarak öneririz.

Su tesisat işi yapan firmamız güneş tesisat su tesisat ustaları gerekli sertifikalara ve ustalık belgesine sahip ustaları bünyemizde bulundurmaktayız.

Su tesisat ustası aradığınızda bize bu alanda ihtiyaç duyduğunuzda su tesisat sisteminizde meydana gelen her arızada sorunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için gerekli usta ve takımlara sahip firmayız.

Sıhhi tesisat ustası ihtiyacınızı bize web sitemiz üzerinden ulaşarak gerekli bilgi alış verişini veya usta ihtiyacınızı ilete bilirsiniz.

Mersin tesisatçı

Mersin tesisatçı olarak işyeriniz, eviniz tesisat ile alakalı her çeşit arıza bakım ve tamir hızlı servis araçlarımız ile hemen çözüme gitmekteyiz. Mersin şehrinde en iyi tesisat hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Mersin tesisatçı bize ulaşmanız takdirde uzman ekibimiz sizinle ilgilenecek size en yakın olan ekibimizi vermiş olduğunuz adres ve konuma yönlendireceğiz. Bu hızımız sayesinde işyeriniz veya eviniz de tesisatta oluşan problemleri önüne en az zararı yaşatarak geçiyoruz.

Mersin tesisatçı eski sistem çalışma prensibini geride bıraktı. Su kaçağı tespitini yaparken fayans kırmadan her hangi bir yere zarar vermeden önce son sistem kaçak cihazları ile arıza tespiti yapıyoruz .

Mersin tesisatçı kameralı su kaçak cihazları sayesinde ister temiz su ister pissu atık suyunda oluşan kırık çatlak nem yapan çabuk tıkanan yanlış döşenen boruları boruları önceden tespit edip kesin çözümler üreterek tesisatı düzeltmekte ve tadilatını yapmaktayız.

Mersin tesisatçı bakım ve tamir işlerinde ilk olarak sorunun ne olduğunu yerinde keşif yaparak  şikayetleri dinlemekteyiz. Şikayeti dinledikten sonra sorunun ne olduğunu akıllı cihazlar veya ustalık tecrübesi ile kesin kalıcı çözümler üreterek müşteriyi mağdur etmeden en ekonomik biçimde yapmaktayız.

Mersin tesisatçı günlük hayatta yaşam alanlarında su tesisatında oluşan sorunlar için mersin her bölgesine su tesisat hizmeti vermektedir.

Mersin Su Tesisatçısı

Su tesisatlarında ortaya çıkan sorunlar zor zamanlar yaşamanıza neden olmaktadır. Evinizde ya da iş yerinizde tesisat sorunu yaşıyorsanız bu durum hem size hem de alt kat komşunuza zarar verir. Sorunun tespiti için işinde deneyimli olan su tesisatçısından yardım almanız gerekir.

Mersin su tesisatçısı olarak bilinen firmamız 20 yıldan beri bu sektörde çalışmalarına devam etmektedir. Belli bir deneyim kazanmış olmakla birlikte işinde uzman olan ustalarla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Birçok konuda bizden hizmet alabilmeniz mümkündür.

Yaşamakta olduğunuz yerler zaman içinde eskimektedir. Eskiyen ve yıpranan tesisatlar da kişilere sorun çıkarmaktadır. Su kaçakları binanızın daha çok eskimesine ve rutubetlenmesine neden olur. Bu da koku problemini oluşturur.  Hemen çözüm getirilmezse sorun daha da artacaktır. Sorunun ana kaynağının bulunarak tespit edilmesi gerekmektedir. Bunun için de teknolojik cihazlar kullanmaktayız. Kameralı sistemlerimizle su kaçaklarını tespit etmekteyiz.

Su kaçağı tespiti yaparak sorun yaşanan bölgeyi tespit ediyoruz. Üstelik kırıp dökme işlemlerine maruz kalmadan bu hizmetten faydalanabilmeniz mümkündür. Fayanslarınıza zarar gelmeden nokta atışı ile su kaçakları tespit edilir ve gerekli müdahaleler yapılır.

Sorun temiz su borularından ya da pis su borularından kaynaklı olabilmektedir. Pis su giderlerinde oluşan tıkanıklık hem koku hem de kötü bir görünümle sizleri rahatsız edecektir. Bunun hemen giderilmesi gerekir.

Su Kaçağının Tespit Edilmesi ve Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma eski yöntemlerde yer zemininin kırılmasıyla yapılırdı. Günümüzde son teknolojiye uygun olan cihazlar kullanılmaktadır. Firmamız robot cihazlarla kaçağı bulmaktadır. Evde su kaçağının olduğunu siz fark edemeyebilirsiniz. Ancak alt kattaki komşunuzdan bazı şikayetler gelince bu durumun farkına varırsınız.

Komşunuzun tavanında oluşan akıntı, sararma ya da kabarma sizin dairenizde su kaçağının olduğunu göstermektedir. Kaçak tespitinde eski usulleri bir kenara bırakmaktayız. Evinize zarar vermeden kaçağı tespit ederek hemen gidermeye çalışmaktayız.

En iyi su tesisatçısı konumunda olan firmamızın avantajlarından faydalanarak kaliteli bir hizmet alabilirisiniz. Tesisat konusunda uzman olan personellerimiz gereksiz kırmalardan uzak durmaktadır.

Termal kamera ile kaçak tespiti yapmaktayız. Dinleme cihazları da tam noktayı bulabilmemizi sağlamaktadır. Bu işte uzmanlaşmış olan kişilerden yardım alarak sorunlarınıza kesin çözüm getirebilirsiniz. Oldukça can sıkıcı bir problem olan su kaçağının tespit edilmesi ve sorunun giderilmesi personellerimiz tarafından mümkündür. Bizi arayarak randevu alabilir size ulaşmamızı

Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz

Mersin su tesisatçısı olarak tıkanıklık açma hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Giderlerin tıkanması zaman içinde ortaya çıkan bir durumdur. Giderlere atılan kağıt, peçete, tuvalet kağıdı, bez gibi yabancı cisimler bir müddet sonra tıkanıklığa neden olmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı en sık karşılaşılan bir durumdur. Kullanıcı hatalarından başka inşaat aşamasındaki yanlış işçilikler de tuvalet tıkanıklığına neden olmaktadır. Evlerin tuvaletleri geniş künk borularla kanalizasyona gitmektedir. Bu borulardaki kıvrım yerlerinde inşaat harçları, çimentoları birikmiş olabilir. Bunlar da zaman içinde taşlaşmış ve tıkanıklık oluşturmuş olabilir. Ayrıca tuvaletlere atılan tuvalet kağıtları da erimemekte ve birikerek tıkanıklık oluşturmaktadır. O yüzden kullanılan tuvalet kağıtlarının çöp kovasına atılması önerilir.

Diğer tıkanıklık sıkıntısı banyolarda yaşanmaktadır. Banyo tıkanıklığı nedenleri arasında duş alırken saçların ya da sabun kalıntıların giderlere gitmesidir. Sabun eriyen bir medde olarak bilinir. Sabunda bulunan gliserin soğuk suyu görünce donmaktadır. Bu durum da belli bir süre sonra banyo giderinin tıkanmasına neden olmaktadır. Bizler banyo ve tuvalet tıkanıklığı sorununu evinizi kirletmeden yapmaktayız. Teknolojik cihazlar kullanarak sorunlarınıza çözüm sunmaktayız.

Lavabo Tıkanıklığı Hizmetlerimiz

Mersin su tesisatçısı olan firmamız devamlı kullanmış olduğunuz lavabolarınızın tıkanması durumunda sizlere yardımcı olmaktadır. Lavabo tıkanıklığı oldukça can sıkıcı bir durumdur. Önceleri suyun yavaş gitmesiyle kendini belli etmektedir. Mutfak lavabolarında meyve, sebze ve bulaşıklar yıkanmaktadır.

Her daim kullanılan mutfak lavabolarına giden yiyecek atıkları zamanla tıkanıklığa neden olmaktadır. Banyo lavaboları da saç, kıl, toz gibi cisimlerle tıkanır. Kişiler bu durumda öncelikle lavabolarını pompalarlar. Giderin açılmadığını görünce şiş gibi sivri cisimleri lavabo süzgecinden sokarlar. Yine çözüm bulamazlarsa kimyasallarla açmaya çalışırlar.

Tüm bunlar yapılan yanlışlar arasında bulunur. Pompalamak kısa süreliğine de olsa soruna çözüm getirebilir. Fakat belli bir süre sonra tekrar aynı sorunla karşılaşılır. Lavabolara sokulan yabancı cisimler ya da dökülen kimyasallar gider borularına zarar verecektir.

Büyük zararlarla karşılaşmadan bizi aramalı ve yardım istemelisiniz. Lavabo tıkanıklığı açma hizmetleri robot makinelerle kırıp dökmeden gerçekleştirilir. Tıkanıklık açma makinesiyle lavaboda tıkalı olan yer tespit edilir. Robot ile kırılır ve kanca ile yabancı cisimler çıkarılır. Bölge temizlenerek boru tamamen açılır. Kameralı sistemle tıkalı bölgeyi hemen açıyoruz.

Mersin Su Tesisatçısı Güneş Tesisat

Mersin su tesisatçısı arayanlar firmamızla karşılaşacaktır. İşinde uzman ve deneyimli olan firmamız birçok konuda sizlere hizmet vermektedir.

Su kaçağının tespiti, su kaçağının giderilmesi, tuvalet tıkanıklığı giderme, banyo tıkanıklığı giderme, lavabo tıkanıklığı giderme, gömme rezervuar tamiri, tesisatta su kaçağı bulma, kırmadan su kaçaklarını tespit etme, petek temizliği, güneş enerjisi tamiri gibi konularda bizlerden yardım alabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz kaliteli bir şekilde verilmekte müşteri memnuniyeti de önemsenmektedir.   

Güneş Tesisat olarak tüm bu işlerde uzman olan personellerle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bulunduğunuz adrese hızlı bir ulaşım sağlayarak sorunlarınızı gidermekteyiz. Yaptığımız işlerin arkasında duran firmamızdan kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Tesisat sorunları farklı kategorilerden oluşmaktadır. Bir değil birçok konuda sizlere hizmet sunan firmamız karşılaştığınız sıkıntıları anında giderecektir. Üstelik ortamı kirletmeden temiz işçiliklerle sizlere hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız olan hizmet türüne göre randevu oluşturmak için bizi arayabilirsiniz. Uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Mersin Tesisatçı

Mersin tesisatçı firmamız ile ev içinde yaşanacak sorunlu durumların çözümünü sizlere vermekteyiz. Güneş Su tesisatı firmamız ile birlikte hizmetlerimiz arasında su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve tuvalet tıkanıklık açma hizmetleri yer almaktadır. Bu anlamda yaptığımız tüm hizmetlere en özenli şekilde sizlere sağlamaktayız. tıkanıklık açma konusunda firmamız, uzman ekibimiz ile birlikte tıkanıklık sorununu gidermektedir. Tuvalet ve giderlerde oluşan tıkanıklıklar kullanmış olduğumuz aletler ile açılmaktadır.

Üstelik bu hizmetler yapılırken herhangi bir yerin kırılmamasında sağlamaktayız. Dolayısıyla çalıştığımız bölgelerde gereksiz kirlilik ve zaman kaybı da yaşanmamaktadır. Hizmetlerimiz arasında tıkalı gider açma, klozet tıkanıklığı açma, tuvalet gideri açma, lavabo gideri açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, otopark gideri açma ve rögar açma servisi yer almaktadır.

Mersin Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağının olup olmadığını anlamak oldukça basittir. Dolayısıyla sizler de su kaçağının olup olmadığını evde basit yöntemlerle anlayabilirsiniz. Tesisatın belirli bir kısmında sızıntı olup olmadığını anlamak için su sayacını kontrol etmeniz gerekmektedir. Bunu tam anlamıyla anlamak için öncelikle evin suyunu tamamen kapatmak gerekir. Tüm muslukları kapattıktan sonra bulaşık ve çamaşır makinesinin çalışmadığından da emin olunmalıdır.

Sonrasında su sayacını izleyerek, su sayacının dönüp dönmediğini tespit etmelisiniz. Su sayacında bir dönme tespit ettiyseniz hızlı hareket etmekte olan su sızıntısı olması muhtemeldir. Metrede bir değişiklik söz konusu değilse 2 saat bekleyerek tekrar kontrol edebilirsiniz. Mersin tesisatçı arayışına girdiyseniz Güneş Su Tesisatı firmamız sizlere hizmet vermektedir.

Mersin Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Bir üst başlıkta belirttiğimiz üzere evinizde su kaçağı tespit ettiyseniz bu duruma profesyonel müdahale edilmelidir. Bu duruma müdahale etmenin en iyi yolu iyi bir tesisatçı firmasıyla anlaşmak gerektiğidir. Sizlere firmamız dahilinde kırmadan dökmeden hizmet sağlamaktayız. Böylelikle son teknolojiyi kullanarak tespit ettiğimiz su kaçağına müdahale edebilmekteyiz.

Yalnızca boruların değişmesi bile bu sorunun giderilmesine yeterli olmaktadır. Eskiden yapıldığı gibi kırıp dökme durumları olmamaktadır. Mersin tesisatçı alanında hizmet veren firmamız dâhilinde bu sorun anında çözülmektedir. Gerekli bilgiler için firmamızı arayarak ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.

Mersin Su Tesisat Ustası

Güneş Su Tesisatı firması olarak, Mersin su tesisat ustası arayışında olanlara hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde çeşitli hizmet türleri yer almaktadır. Bu hizmetler petek temizleme, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti şeklindedir. İstenilen türde hizmet tercih etmek mümkündür. Bu anlamda vermiş olduğumuz hizmetlerin her biri özenle yerine getirilmektedir. Su tesisat ustası konut veya evde bulunan su kaçak tespitini yapmaktadır.

onrasında ise su kaçağı onarımını gerçekleştirmektedir. Profesyonel cihazlar kullanılarak uzman kadrolar ile bu hizmet çeşidi yapılmaktadır. Su kaçağı olan konutlara müdahale edilirken herhangi bir kırma veya dökme gibi işlemler gerçekleşmemektedir. Kullanmış olduğumuz teknolojik cihazlar ile birlikte noktasal olarak su kaçak tespiti yapılır.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Su kaçağı belirtileri gözle görülür şekilde olabilir. Ancak bunun yanı sıra gözle görülüp anlaşılmayacak türde olan kaçaklar da bulunmaktadır. Bunu anlamanın en iyi yolu bir su tesisat ustası çağırmaktır. Firmamız Mersin su tesisat ustası konusunda bu sorunu kolaylıkla çözebilmektedir. Su kaçağı belirtileri birbirinden farklı şekilde ortaya çıkmaktadır. Öncelikli olarak duvarlarda ıslaklık, kabarma veya nemlenme bulunuyorsa su kaçağı bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra kombideki suyun azalması, su faturasının normalinden fazla gelmesi, su kullanılmadığı halde su saati dönmeye devam ediyorsa ve fayanslar üzerinde şişme durumları bulunuyorsa su kaçağının olması mümkündür. Tam da bu gibi durumlarda firmamızı arayarak gerekli olan tespiti ve onarımın yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Su Kaçağının Nedenleri

Mersin su tesisat ustası arayışına giren kişiler su kaçağının neden oluştuğunu da merak etmektedir. Öncelikli olarak birbirinden farklı su kaçağı nedenleri oluşturmaktadır. Bunlardan ilki kalitesiz malzeme kullanılmasından kaynaklı olmaktadır. Yapılan işçilikten bağımsız olmak üzere malzeme kalitesi ise su kaçağı oluşturacaktır.

Aynı zamanda su tesisatı uzman olmayan kişiler tarafından yapıldıysa yine arıza vermektedir. Usta malzemeleri tanıyarak montaja uygun şekilde yapmalıdır. Bir diğer su kaçağı nedenlerinden birisi de yüksek basınç olmaktadır. Konut içerisindeki su tesisatına girmekte olan basınç yüksekse boruların ek yerlerinden patlamasına neden olarak su kaçağı oluşturmaktadır.

Mersin Su Tesisatçısı

Mersin su tesisatçısı arayışında olan kişiler güvenle danışabilecekleri bir firma aramaktadır. Güneş Su Tesisatı olarak sizlere tüm bölgede yer alan 7/24 kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Sağlamış olduğumuz hizmetler içerisinde su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma ve tıkanıklık açma bulunmaktadır. Yaşamış olduğunuz sıkıntılarda bizlere danışarak anında çözüm bulabilirsiniz. Firma olarak sizlere cihazla su kaçağı tespiti yapmaktayız.

Tespit işlemi gerçekleştikten sonra su kaçağı onarım konusunda da yardımcı olmaktayız. İşlemleri gerçekleştirirken kırmadan ve dökmeden hassas bir şekilde çalışmaktayız. Ayrıca son teknolojik ürünleri kullanarak hizmeti de vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetler firmamız dâhilinde güven içerisinde sağlanmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı olan komut içerisinde yalnızca özel kullanılan cihazlar ile tespit edilebilmektedir. Dolayısıyla bu tespit kişinin gözüyle anlayabileceği türden olmayabilir. Dolayısıyla profesyonel bir ekipten yardım alması gerekmektedir. Noktasal olarak su kaçağının olduğu bölge anında tespit edilir. Profesyonel ekibimiz dâhilinde bu anlamda su kaçağının nereden oluştuğunu tespit eder.

Kırmadan dökmeden çalışılmış olması ile birlikte hem zaman kaybından tasarruf edilir. Hem de gereksiz maddi kaybında önüne geçilmiş olur. Su kaçağı bulma işlemleri özenle yapılmazsa konut içerisinde gereksiz ve büyük hasarlar oluşturacak tadilatlara neden olabilmektedir. Güneş Su Tesisatı olarak, Mersin su tesisatçısı konusunda öncü gelmekteyiz. Gönül rahatlığıyla tercih edeceğiniz bir firma olarak sizlere hizmet sağlamaktayız.

Su kaçağı tespitinde neler kullanılmaktadır?

Su kaçağı tespit edilirken bir takım ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu ekipmanlar öncelikli olarak su kaçağının tespit edilmesi için dinleme cihazlarıdır. Dinleme cihazlarının kullanılması ile birlikte nokta atışı yapılarak su kaçağının tespiti yapılmaktadır. Bununla birlikte gereksiz kırma ve dökme işlemleri yapılmadan ek masraf çıkmamaktadır. Ekibimiz ile birlikte temiz su borularında yer almakta olan su kaçaklarını tespit ederken akustik dinleme cihazlarıyla anlamaktayız.

Ayrıca pis su borularında oluşan kaçaklar içinse yüksek çözünürlüklü olan endoskopik kameralar kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra sıcak su tesisatındaki kaçakları da algılayabilmek için ısı algılayıcı termal kameralar kullanmaktayız. Siz de Mersin su tesisatçısı arayışındaysanız firmamızı arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Mersin Tesisat Firması

Mersin’de ev ve konutlarda yaşamış olan sıkıntıları çözmek için pek çok tesisat firması bulunmaktadır. Bu anlamda sizlere Güneş Su Tesisatı olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte pek çok yerde yönde su tesisatı, petek temizliği ve tıkanıklık açma gibi işlemlerin hizmetini vermekteyiz. Tesisat firması olarak Mersin’deki tüm bölgelere ulaşım sağlayıp kullanmış olduğumuz cihazlarda sorunu tespit etmekteyiz. Sonrasında ise yine kullandığımız cihazlarla onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Yaşanan sorunlardan birisi olan su kaçağı problemine noktasal olarak çözüm sunmaktayız. Su kaçağı tespit edildiğinde kırmadan ve dökmeden anında onarımını yapmaktayız. Öncelerinde yapıldığı gibi su kaçağı bulurken herhangi bir yeri kırmadan tespit etmekteyiz. Böylelikle hem zaman kaybından hem de maddi kayıptan tasarruf edilmiş olur. Mersin tesisat firması arayışına girmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Mersin’de Tesisat Firması Bulma

Mersin tesisat firması arayışında olan kişilere Güneş Su Tesisatı olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sağlamış olduğumuz hizmetler arasında petek temizleme, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma ve su kaçağı tespiti yer almaktadır. Sizler de bu sorunlardan herhangi birini yaşadığınızı düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmemelisiniz.

Çoğu zaman bu sorunlara önceden müdahale edilemediğinden dolayı sorunların daha çok büyüdüğü keşfedilmiştir. Dolayısıyla bu ve buna benzer problemler yaşamak için direkt olarak bir tesisat firması ile anlaşmanız gerekir. Sizlere güvenilir bir şekilde firmamızdan yardım alacağınızı söyleyebiliriz.

Tesisat Firması Hizmet Çeşitleri

Güneş Su Tesisatı olarak sağlamış olduğumuz birbirinden farklı hizmet çeşitleri yer almaktadır. Öncelikli olarak su kaçağı tespiti, gömme rezervuar tamircisi, su tesisatçısı, petek temizleme, tıkanıklık açma, elektrikçi ve tuvalet tıkanıklık açma gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tesisat problemlerinizi daha da çözülemeyen hale getirmeden direkt olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere su kaçağı işlemlerde kullanmış olduğumuz teknolojik aletlerle müdahale etmekteyiz. Kullanmış olduğumuz yüksek hassasiyetli elektronik dinleme cihazlarıyla su kaçağının olduğu bölgeyi anında tespit edebiliyoruz. Böylelikle noktasal atış yaparak su kaçağının olduğu bölgeye ulaşım sağlıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Güneş Su Tesisatı firmamızı arayarak randevu oluşturabilir ve müdahale edebilirsiniz.

Call Now Button